WISC-V-NL Intervisiedag
- Leg al jouw vragen of praktijkgevallen voor op het gebied van intelligentiediagnostiek en de WISC-V-NL.
- Praktische dag vol casuïstiek waarin je onder begeleiding van onze ervaren WISC-V-NL expert van elkaar leert.
- Deze training kun je op locatie of online volgen.

Specificaties
Type training | Op locatie, Online |
Hoofdcategorie | Klinische Psychologie |
Toepassingsgebied | Intelligentie, Neuropsychologie |
De intervisiedag is bedoeld voor ervaren WISC-V-NL gebruikers die specifieke vragen hebben over interpretatie en verslaglegging van de testresultaten. Je kunt je vragen of praktijkgevallen voorleggen aan onze experts op het gebied van intelligentiediagnostiek en de WISC-V en in discussie gaan met andere deelnemers over de toepassing van de WISC-V-NL en wat deze test ons oplevert. Tevens word je geïnformeerd over resultaten uit nationaal en internationaal onderzoek en literatuur met betrekking tot de WISC-V-NL die van belang zijn voor de klinische praktijk.
Je hebt al veel werkervaring, maar je krijgt steeds vaker te maken met andere casuistiek. Door jouw casussen eens buiten je eigen organisatie bespreekbaar te maken onder begeleiding van dé expert op het gebied van intelligentiediagnostiek, leer je de veranderde situaties vanuit een ander perspectief te benaderen. Ook leer je van de andere deelnemers, van andere organisaties, want waar lopen zij tegenaan? Welke vragen hebben zij? Door weer even open te staan voor intervisie maakt dat je ook als zeer ervaren WISC gebruiker weer leert van nieuwe situaties.
Na het volgen van deze interactieve training, heb je:
- Verdiepende kennis over de interpretatie van de WISC-V-NL op subtestniveau en indexniveau
- Verdiepende kennis over heldere verslaglegging van de resultaten van de WISC-V-NL
- Verdiepende kennis over de betekenis van bijzondere scoreprofielen op de WISC-V-NL
- Uitgebreide kennis over mogelijke adviezen op basis van de resultaten op de WISC-V-NL
Accreditatie
NIP Kinder- en Jeugdpsycholoog (K&J) / NVO Orthopedagoog-Generalist (OG):
K&J/OG herregistratie 5,5 punten
K&J/OG opleiding – diagnostiek 2 punten
K&J/OG opleiding – behandeling 1,5 punten
K&J/OG opleiding – overig taken 0,5 punten
Dit geldt ook voor psychologen en pedagogen die bij SKJ zijn geregistreerd en voor herregistratie van Jeugdzorgwerkers SKJ.
De prijs is inclusief:
- Toegang tot de online leeromgeving
- Digitaal trainingsmateriaal
- Toegang tot extra webinars en whitepapers
- Geaccrediteerd digitaal certificaat
- Koffie/thee en goed verzorgde lunch
Deze intervisie training is bedoeld voor gedragsdeskundigen die zich nog verder willen verdiepen in de interpretatie van de WISC-V-NL. Ruime tot zeer ruime ervaring in het gebruik wordt verondersteld.
Tijdsduur
10.00 uur tot 16.30 uur
Trainers
Selma Ruiter of Heleen van der Vlugt
Onze trainingen voldoen altijd aan:
- Exclusieve kennis over de meetinstrumenten
- De laatste wetenschappelijke ontwikkelingen
- Direct toepasbaar in de praktijk
- Inspirerende trainers die expert zijn in hun vakgebied
- Sprekende praktijkcasussen
Trainers
